wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

AkcesAG Biuro Obrotu Nieruchomościami
Anna Gajda


90-217 Łódź
ul. Sterlinga 17 lok. 3

tel.: 48 606 212 100
 

O firmie

A | A | A

„AkcesAG” Biuro Obrotu Nieruchomościami Anna Gajda z siedzibą w Łodzi przy ul. Sterlinga 17 lok. 3 (pomiędzy ul. Rewolucji 1905 r. a ul. Pomorską) od chwili rozpoczęcia swojej działalności w 1996 r. świadczy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu: domów, mieszkań, lokali handlowych, usługowych, biurowych, magazynowych i działek budowlanych. Zajmuje się również sprzedażą nieruchomości komercyjnych i terenów przemysłowych.

Właścicielka Biura Obrotu Nieruchomościami „AkcesAG” mgr inż. wydziału budownictwa i architektury Anna Gajda jest osobą z wieloletniem doświadczeniem w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową nr 488. Ponadto jest członkiem sądu koleżeńskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej  oraz działając zgodnie z obowiązującymi przepisami, traktującymi o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, posiada wykupione odpowiednie obowiązkowe dla tego rodzaju działalności ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Biuro Obrotu Nieruchomościami „AkcesAG” jest uczestnikiem jedynej w Łodzi sieci wymiany ofert - Centralny Bank Nieruchomości (CBN), która zrzesza 23 profesjonalne firmy zajmujące się pośrednictwem  w obrocie nieruchomościami. Dzięki temu prace nad ofertą zgłoszoną w biurze wykonuje wielu pośredników zrzeszonych w sieci i współpracujących z biurem. Klient zainteresowany zakupem nieruchomości przychodząc do Biura Obrotu Nieruchomościami „AkcesAG” otrzyma dostęp do ofert wszystkich biur uczestników sieci.

 

Nasze motto: satysfakcja i zadowolenie klientów!

Przekonaj się sam, co możemy dla Ciebie zrobić.
Zadzwoń do nas już dziś!

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem